Junior HR Administration Specialist

REKRUTOWANY PRZEZ:

WAZDAN SERVICES LIMITED

Chcesz pomóc nam w poszukiwaniu nowych talentów? Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz zadbać o dobry wizerunek firmy? Świetnie! To właśnie Ciebie szukamy!

HR

Lokalizacja: Opole

contract_icon Full-time
place_icon Stacjonarna
salary_icon B2B Umowa o Pracę
experience_icon Junior

Wymagania

Pasujesz do nas, jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji;
  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, prawo lub studia podyplomowe z zakresu HR);
  • znasz zagadnienia selekcji, oceny i rekomendacji kandydatów;
  • znasz systemy, kanały oraz narzędzia wykorzystywane w procesie rekrutacji, w tym serwisy społecznościowe;
  • potrafisz analitycznie myśleć, dbasz o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz lubisz pracę zespołową;
  • wyróżnia Cię bardzo dobra organizacja pracy, cechująca się skutecznością, dokładnością, inicjatywą oraz zaangażowaniem w powierzone obowiązki;
  • dobrze znasz język angielski;
  • sprawnie posługujesz się programami z pakietu Microsoft Office;
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży IT;
  • znajomość najważniejszych zagadnień związanych z prawem pracy.
Obowiązki

Czym będziesz się zajmować?

  • prowadzeniem rekrutacji i kontaktem z kandydatami;
  • współtworzeniem ofert pracy oraz zamieszczaniem ich na stronie firmowej i portalach rekrutacyjnych;
  • przygotowywaniem raportów i zestawień (Excel);
  • wyszukiwaniem nowych talentów m.in. metodą direct search;
  • budowaniem profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy;
  • wspieraniem działań z zakresu employer brandingu;
  • wsparciem zespołu HR w obsłudze benefitów pracowniczych;
  • analizą działań rekrutacyjnych firmy oraz bezpośredniej konkurencji;
  • pomocą w organizacji targów pracy i reprezentowaniem firmy podczas eventów;
  • prowadzeniem podstawowych działań związanych z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną;
  • współudziałem w projektach z zakresu kadr, płac, zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji;
  • udziałem w projektach związanych z badaniem zaangażowania, oceną, rozwojem oraz sukcesją pracowników;
  • zapewnianiem ogólnego wsparcia administracyjnego, w tym archiwizacją dokumentów elektronicznych, składaniem i rejestracją dokumentów, prowadzeniem baz danych, itp.;
  • obsługą biura Zarządu oraz spotkań z kontrahentami;
  • obsługą korespondencji pocztowej oraz kurierskiej.

Jak o Ciebie zadbamy?

benefit ico

Różne formy zatrudnienia

benefit ico

Atrakcyjne wynagrodzenie

benefit ico

Możliwości rozwoju

benefit ico

Dofinansowanie szkoleń i kursów

benefit ico

Elastyczny czas pracy

benefit ico

Możliwość pracy zdalnej

benefit ico

Przyjazna atmosfera

benefit ico

Dofinansowanie zajęć sportowych

benefit ico

Prywatna opieka medyczna

benefit ico

Poniedziałki z Pyszne.pl

benefit ico

Spotkania integracyjne

benefit ico

Kawa/Herbata

benefit ico

Strefa relaksu

benefit ico

Brak dress code’u

benefit ico

Wyprawka dla dziecka

benefit ico

Paczki świąteczne

Rekrutacja w 4 prostych krokach:

1. Aplikuj

Wyślij nam CV i pokaż swoje mocne strony.

2. Daj się poznać

Sprawdzimy, czy mówimy tym samym językiem.

3. Podejmij wyzwanie

Zaprezentuj swoje umiejętności w praktyce.

4. Witaj w #TeamWazdan!

Właśnie rozpoczynasz swoją karierę w GameDev!

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym HR Managerem

person image

Napędza nas pasja

Wazdan jest renomowanym i wielokrotnie nagradzanym dostawcą gier dla kasyn online. Nasze gry są certyfikowane na ponad 25 rynkach regulowanych i znane milionom graczy na całym świecie. Aktualnie oferujemy ponad 180 gier w wersji HTML, a rocznie wypuszczamy ponad 40 nowych tytułów.

team image

Powiedz nam coś o sobie

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
W CV prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Wazdan Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wazdan Services Limited Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Technologiczna 4/1B.11, 45-839 Opole, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Rozwiń
Zgłaszając się potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityka Prywatności