Administrator Linux

REKRUTOWANY PRZEZ:

WAZDAN SERVICES LIMITED

Masz świeży i wypoczęty umysł gotowy na przyjęcie ogromu nowej wiedzy z zakresu IT? Świetnie! To właśnie Ciebie szukamy!

IT

Lokalizacja: Opole

contract_icon Full-time
place_icon Stacjonarna
salary_icon B2B Umowa o Pracę
experience_icon Mid Senior

O projekcie

  • Projektowanie i dokumentacja 10%
  • Implementacja nowych featureów 35%
  • Praca nad narzędziami 20%
  • Obsługa zgłoszeń 35%

Wymagania

Pasujesz do nas, jeśli:

  • swobodnie poruszasz się w administrowaniu systemami klasy Linux – masz minimum 3 letnie doświadczenie;
  • koordynujesz i bierzesz czynny udział w projektach i zadaniach takich jak: migracje, upgrade’y, projektowanie nowych rozwiązań;
  • dobrze znasz zasady bezpieczeństwa teleinformatycznego;
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności oceny ryzyka,
  • jesteś samodzielny oraz cechuje Cię analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • jesteś dyspozycyjny w sytuacjach awaryjnych;
  • fascynuje Cię IT - ciągłe szukasz nowych rozwiązań i usprawnień.
Obowiązki

Czym będziesz się zajmować?

  • administrowaniem serwerami Linux i urządzeniami sieciowymi HP/Aruba, FortiNet, Unifi, DELL;
  • obsługą narzędzi do monitorowania i statystyk; obsługą baz danych SQL / noSQL / Big Data ELK;
  • centralnym zarządzaniem systemami / orkiestracją Ansible;
  • kontrolą bezpieczeństwa systemów / sieci, HIDS, VPN IPSec/SSL;
  • wirtualizacją (KVM, VMware), AWS / GCP, konteneryzacja Docker (swarm, kubernetes);
  • administrowaniem systemami wysokodostępnymi HA, klastrami usług, CI/CD, CDN.
  • współpracą z różnymi działami IT;
  • optymalizacją wydajności, bezpieczeństwa i jakości usług zgodnie z potrzebami organizacji.

Twój #TeamWazdan

  • Rozmiar zespołu: Na ten moment zespół liczy blisko 10 osób. Poszczególne projekty są obsługiwane w 2-4 osobowych zespołach.
  • Tak pracujemy: wewnątrz organizacji / masz wpływ na wybór narzędzi i technologii / masz wpływ na rozwiązania / technologiczne tworzysz kod "od zera"/ masz wpływ na produkt
  • Bazowe technologie: MySQL, OracleLinux, Docker, Git, Ansible, Nginx, Corosync/Pacemaker, VPN, Firewalle.

Jak o Ciebie zadbamy?

benefit ico

Różne formy zatrudnienia

benefit ico

Atrakcyjne wynagrodzenie

benefit ico

Możliwości rozwoju

benefit ico

Dofinansowanie szkoleń i kursów

benefit ico

Elastyczny czas pracy

benefit ico

Możliwość pracy zdalnej

benefit ico

Przyjazna atmosfera

benefit ico

Dofinansowanie zajęć sportowych

benefit ico

Prywatna opieka medyczna

benefit ico

Poniedziałki z Pyszne.pl

benefit ico

Spotkania integracyjne

benefit ico

Kawa/Herbata

benefit ico

Strefa relaksu

benefit ico

Brak dress code’u

benefit ico

Wyprawka dla dziecka

benefit ico

Paczki świąteczne

Rekrutacja w 4 prostych krokach:

1. Aplikuj

Wyślij nam CV i pokaż swoje mocne strony.

2. Daj się poznać

Sprawdzimy, czy mówimy tym samym językiem.

3. Podejmij wyzwanie

Zaprezentuj swoje umiejętności w praktyce.

4. Witaj w #TeamWazdan!

Właśnie rozpoczynasz swoją karierę w GameDev!

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym HR Managerem

person image

Napędza nas pasja

Wazdan jest renomowanym i wielokrotnie nagradzanym dostawcą gier dla kasyn online. Nasze gry są certyfikowane na ponad 25 rynkach regulowanych i znane milionom graczy na całym świecie. Aktualnie oferujemy ponad 180 gier w wersji HTML, a rocznie wypuszczamy ponad 40 nowych tytułów.

team image

Powiedz nam coś o sobie

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
W CV prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Wazdan Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wazdan Services Limited Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Technologiczna 4/1B.11, 45-839 Opole, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Rozwiń
Zgłaszając się potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityka Prywatności